Köp & sälj andelar

VästanVind har inga fler andelar att sälja. Däremot kan du köpa andelar av medlemmar som vill sälja sina. Oavsett vem du köper din andel av så blir du medlem i föreningen på samma villkor som övriga medlemmar.

Om du vill sälja andelar: skicka ett mail till info@vastanvind.se och ange ditt namn, e-postadress samt hur många andelar du vill sälja och till vilket pris. Dessa kommer sedan att visas som en post nedan.

Om du vill köpa andelar: skicka ett mail till info@vastanvind.se ch ange ditt namn, e-postadress samt hur många andelar du vill köpa och till vilket pris. Dessa kommer sedan att visas som en post nedan.

Observera att VästanVind inte tar något ansvar för privata uppgörelser mellan säljare och köpare.

Blankett överlåtelse andelar

Andelar säljes

Det finns inga annonser för andelar till salu nu.

Andelar köpes

1
15 andelar á 470 kr
Jon Larborn
jon.larborn@outlook.com

2
50 andelar á 500 kr
Thomas Eriksson
tomas.eriksson@ge.com

3
200 andelar á 500 kr
Eva Davidsson
eva@hallontorpet.se

4
225 andelar á 610 kr
Fredrik Hedman
fredrik@mikrosoft.se

5
150 andelar á 600 kr
Robert Wahlström
robert.miljo@live.se

6
280 andelar á 600 kr
Lotta Ullstadius
solbergacastle@gmail.com

7
150 andelar á 550 kr
Kadam Vishal
kadam.vishal88@gmail.com

8
110 andelar á 700 kr
Peter Sjölund
p.sjolund@icloud.com

9
130 andelar á 500 kr
Torbjörn Olsson
torbjorn.olsson@volvocars.com

10
100 andelar á 600 kr
Mats Danngren
mats.danngren@outlook.com

11
150 andelar à 600 kr
Laban Cramér
laban.cramer@gmail.com

12
20 st andelar à 650 kr
Ronnie Stålebring
ronnie.stalebring@gmail.com

13
120 andelar á 700 kr
Ulf Torstensson
torsten.ita@outlook.com

14
25 andelar á 550 kr
Glenn Bertilsson
glenn.bertilsson@hotmail.com

15
140 andelar á 550 kr
Omar Alazzawi
alazawiomar@gmail.com

16
50 andelar à 650 kr
Ann-Margreth Larsson
ammick11@hotmail.com